معاونت مالی و اقتصادی شهرداری ارومیه

اخبار و رویدادها

820میلیارد ریال از بدهی شهرداری ارومیه نزد بانک شهر تسویه شد
علی احمدی

820میلیارد ریال از بدهی شهرداری ارومیه نزد بانک شهر تسویه شد

معاون مالی و اقتصادی شهرداری ارومیه:

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری ارومیه، حسین اشرفی، معاون مالی اقتصادی شهرداری ارومیه با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه بدهی های شهرداری ها به سیستم بانکی بار سنگینی را روی دوش شهرداری ها می گذارد و همچنین نوسان نرخ ارز در چند سال گذشته به عنوان چالشی برای تامین مالی  شهرداری ها در نبود حمایت دولت تبدیل شده است، به دستور شهردار ارومیه  راهکارهای مختلفی برای تسویه بدهی های شهرداری ارومیه برنامه ریزی شد.
وی افزود: در نهایت موفق شدیم بعد از پیگیری های مستمر از طریق  بانک مرکزی و بانک شهر و  رایزنی های بعمل آمده، بدهی شهرداری ارومیه به میزان 820 میلیارد ریال ( از محل بدهی سازمان های دولتی به شهرداری ارومیه ) را نزد بانک شهر  تسویه کنیم.
اشرفی با بیان اینکه این اقدام برای اولین بار  از سوی شهرداری ارومیه صورت گرفت، تصریح کرد: این مدل کماکان از سوی معاونت مالی اقتصادی شهرداری ارومیه ادامه دارد .
معاون مالی اقتصادی شهرداری ارومیه در پایان با تاکید بر اینکه با این اقدام منابع مالی شهرداری آزاد و کمک بزرگی به پرداخت حقوق پرسنل شهرداری شد، از تلاشهای روح الله حضرت پور، نماینده مردم ارومیه در این راستا و پیگیری ها و رایزنی های وی در وصول مطالبات از بانک مرکزی قدردانی کرد.

مطلب قبلی فاز دوم تقاطع غیرهمسطح آذربایجان به بهره برداری رسید
مطلب بعدی مراسم قرعه کشی بزرگ هایپراستار سیتادیوم با حضور شهروندان، مدیران این مجموعه و جمعی از مدیران شهرداری ارومیه برگزار شد
Print
236 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
  • نـظـرسـنـجـی
  • معاونت مالی و اقتصادی در نظر دارد جهت ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات به کاربران گرامی همواره نظرات و پیشنهادات کاربران را شنیده و استفاده نماید.لطفا برای شرکت در نظرسنجی کلیک نمائید.

دی ان ان