معاونت مالی و اقتصادی شهرداری ارومیه

اخبار و رویدادها

شهرداری ارومیه آماده دریافت ایده های برتر دانشجویان در حوزه مدیریت شهری است
نگاره

شهرداری ارومیه آماده دریافت ایده های برتر دانشجویان در حوزه مدیریت شهری است

معاون مالی و اقتصادی شهردار ارومیه گفت: شهرداری ارومیه آماده دریافت ایده های برتر دانشجویان خوش فکر و خلاق در حوزه مدیریت شهری است.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اقتصادی شهرداری ارومیه؛ حسین اشرفی در افتتاحیه واحد های توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال با بیان اینکه اشتغال از دغدغه های نظام و مقام معظم رهبری است، اظهار کرد:

راه اندازی چنین واحدهایی منجر به توسعه و فراهم سازی بستر های اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان شود.

وی با اشاره به مقوله مهارت آموزی عنوان کرد: دانشگاه های کشور باید به بحث علم آموزی به همراه مهارت توجه ویژه کنند و مدارک دانشگاهی بدون داشتن مهارت مشکل آفرین خواهد بود.

وی با بیان اینکه شهرداری ارومیه آماده دریافت ایده های برتر دانشجویان خوش فکر و خلاق در حوزه مدیریت شهری است، بیان کرد: ایده های برتر توسط سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی حمایت شده و به مرحله اجرا می رسد.

مطلب قبلی لایحه پیشنهادی مالیات بر ارزش افزوده مغایر با چابک سازی دولت و توسعه کشور/ نمایندگان از مدیریت شهری به عنوان نهادی مردمی حمایت کنند
مطلب بعدی لیگ ملت های جهان و تکاپوی اقتصاد آذربایجان غربی
Print
149 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
  • نـظـرسـنـجـی
  • معاونت مالی و اقتصادی در نظر دارد جهت ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات به کاربران گرامی همواره نظرات و پیشنهادات کاربران را شنیده و استفاده نماید.لطفا برای شرکت در نظرسنجی کلیک نمائید.

دی ان ان